Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2023-cü ilin mart ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.
Vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.
Qəbul cədvəlini təqdim edirik:
S/n Qəbulun keçirildiyi
şəhər, rayon
Əhatə olunan
şəhər və rayonlar
Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu Qəbulun keçirildiyi
gün
1. Göyçay Göyçay, Ağdaş, Kürdəmir, Ucar, Zərdab Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 02
2. Şəmkir Şəmkir, Gədəbəy, Tovuz, Ağstafa, Qazax Energetika naziri
Pərviz Şahbazov
03
3 Biləsuvar Biləsuvar, Cəlilabad, Cəbrayıl Gənclər və idman naziri
Fərid Qayıbov
09
4. Şamaxı Şamaxı, Qobustan Kənd təsərrüfatı naziri
İnam Kərimov
09
5. Quba Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
Arzu Rəhimov
09
6. Oğuz Oğuz, Qəbələ, Ağdaş Ədliyyə naziri
Fikrət Məmmədov
10
7. Salyan Salyan, Neftçala Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
Bahar Muradova
10
8. Neftçala Neftçala, Salyan Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
Şahin Bağırov
10
9. Tovuz Tovuz, Ağstafa, Qazax Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri
Anar Quliyev
10
10. Xızı Xızı, Siyəzən Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
Zaur Mikayılov
10
11. Hacıqabul Hacıqabul, Şirvan “Azərişıq” ASC-nin sədri
Vüqar Əhmədov
10
12. Sabirabad Sabirabad, Saatlı, İmişli “Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru
Ruslan Əliyev
13
13. İsmayıllı İsmayıllı, Qobustan, Şamaxı, Qəbələ, Oğuz Baş prokuror
Kamran Əliyev
15
14. Masallı Masallı, Yardımlı Ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev 15
15. Sumqayıt Sumqayıt, Qubadlı İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri
Zaur Əliyev
15
16. Şəmkir Şəmkir, Gədəbəy, Daşkəsən, Tovuz, Ağstafa, Qazax Daxili işlər naziri
Vilayət Eyvazov
16
17. Bərdə Bərdə, Ağdam, Ağcabədi, Füzuli, Tərtər, Laçın Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli 16
18. Salyan Salyan, Neftçala Fövqəladə hallar naziri
Kəmaləddin Heydərov
17
19. Füzuli (Horadiz şəhəri) Füzuli, Beyləqan, Xocavənd, Cəbrayıl (Cocuq Mərcanlı) Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev 17
20. Göyçay Göyçay, Ağdaş “Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən
Köçərli Həsənov
17
21. Salyan Salyan, Neftçala Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri
Saleh Məmmədov
27
22. Ağcabədi Ağcabədi, Ağdam, Tərtər, Füzuli, Laçın, Cəbrayıl (Cocuq Mərcanlı) Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
Mübariz Qurbanlı
29
23. Göygöl Göygöl, Gəncə, Naftalan, Daşkəsən, Goranboy, Samux, Kəlbəcər, Xocalı Elm və təhsil naziri
Emin Əmrullayev
30
24. Sabirabad Sabirabad, Saatlı İqtisadiyyat naziri
Mikayıl Cabbarov
30
25. Naftalan Naftalan, Goranboy, Xocalı “Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən
İlham Mirzəliyev
30
26. Şabran Şabran, Siyəzən Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
Sahil Babayev
31
27. Biləsuvar Biləsuvar, Salyan, Neftçala, Cəbrayıl Mədəniyyət naziri vəzifəsini müvəqqəti icra edən
Adil Kərimli
31
скачать dle 10.6фильмы бесплатно